ФАРБОПУЛЬТ ДЛЯ ПОБІЛКИ РУЧНОГО ДІЇ ПОРШНЕВИЙ КРДП-4

раскопульт для побілки КРДП -4

  • Фарбопульт для побілки КРДП -4 призначений для забарвлення поверхонь методом безповітряного розпилення водоемульсійними, водо-крейдовими, водо-вапняними малярськими складами щільністю до 1.3 х 103 кг/м3 при виконанні малярних робіт.


  • Пульверизатор для побілки КРДП -4 можна розпорошувати вогнезахисні, дезінфікуючі, змочувальні, клейові, миючі та інші розчини в промисловості, будівництві, сільському господарстві і побуті, в тому числі красопульт КРДП-4 може застосовуватися для обприскування плодових дерев, чагарників і овочевих культур.

    Технічні характеристики фарбопульта для побілки КРДП-4 дозволяють легко і швидко обробляти поверхні великої площі. Без будівельних лісів і сходів можливе нанесення на висоту до 4 метрів і за 1 годину обробити до 250 м2. поверхні. При цьому Ви не втомитеся, бо будете натискати на рукоятку фарбопульта вниз з зусиллям тільки 15 кг і всього 20 разів на хвилину. при роботі фарбопульта Вам не потрібно постійно натискати на курок, краскопульт оснащений легким у роботі кульовим краном, завдяки якому ви можете встановити необхідний витрата матеріалу факел розпилу.

    Основні переваги фарбопульта для побілки КРДП-4 перед аналогами:

    - компактність і мала вага (до 3 кг менше);

    - простота обслуговування (не потрібне обслуговування всмоктуючого і нагнітального клапанів);

    - твердосплавне розпилювальне сопло;


    Фарбопульт для побілки КРДП-4 буде вірно служити Вам довгі роки. Краскопульт комплектується комплектом приладдя: прозорими, легкими поліхлорвініловими армованими рукавами і вудкою, а також комплектом запасних частин.

    Використання зручного для побілки КРДП-4 допоможе Вам підвищити якість виконуваних робіт, зменшити вартість обробки квадратного метра за рахунок скорочення трудових і матеріальних витрат.

    Характеристики пульверизатора для побілки КРДП-4

     

    Витрата фарбопульта на воді, л/хв 1,4
    Робоче фарбопульта тиск, мПа 0,5
    Продуктивність фарбопульта, м2/годину 250
    Масса краскопульта, кг, не более 6,2
    Габаритные размеры краскопульта (длина/ширина/высота), мм 290\130\610
    Рукав краскопульта, всасывающий DхL, мм х м 9х1,5
    Рукав  напорный DxL , мм х м 6х5

     

    Нанесение побелки краскопультом

    Производительность и качество работы краскопультами гораздо выше, чем кистями или валиками. 

    Перед початком роботи з фарборозпилювачем розчин необхідно процідити. Чим краще проціджений розчин, тим рівніше буде лягати шар побілки і тим рідше буде засмічуватися отвір форсунки, через яке надходить побілка. При маленькому отворі розчин лягає на поверхню рівно і акуратно.

    Чим менше отвір, тим вище якість роботи.

    Великий отвір знадобиться лише в тому випадку, якщо потрібно нанести розчин товстим шаром, однак при цьому значно збільшується витрата побілки та знижується якість її нанесення. До того ж товстий шар швидко тріскається і обсипається.

    Білити фарбопультом слід удвох. При цьому один чоловік повинен працювати вудкою (безпосередньо наносити розчин), а інший в цей час підтримувати необхідний тиск в апараті по манометру.

    При нанесенні побілки вудку тримають так, щоб форсунка була спрямована перпендикулярно стелі.

    Процес побілки слід починати після повного висихання останнього шару ґрунтовки.
    Перед початком роботи фарбопульт обов'язково налаштовують визначають довжину факела і перевіряють рівномірність розпилення розчину. Для цього проводять пробне фарбування.

    Робота фарбопульта вважається нормальною, якщо довжина фарбового факела досягає 75-100 див. Враховуючи цю довжину, регулюють відстань форсунки від стелі.

    У разі якщо форсунка буде знаходитися дуже далеко від поверхні, побілка не досягне стелі і загубиться багато розчину.

    При дуже близькому розташуванні форсунки щодо стелі розчин ляже з потьоками і напливами, витрата розчину також значно збільшиться.

    При нормальній густоті побелочной рідини тиск в апараті повинна дорівнювати 3-4 атм, чим створюється оптимальна довжина факела (75-100 см).

    Якщо розчин занадто рідкий, тиск слід зменшити, якщо надто густий - збільшити.
    При нанесенні побілки необхідно правильно рухати вудку з форсункою. При занадто швидкому пересуванні вудки на поверхні стелі можуть залишатися непрофарбовані місця. При занадто повільному русі вудки побілка в деяких місцях буде лежати занадто товстим шаром, у результаті чого на стелі утворюються плями.

    Перед початком роботи слід встановити оптимальне відстань до поверхні, що фарбується, при якому побелочный розчин буде лягати дрібними бризками, не створюючи суцільного глянсового шару. При занадто великій відстані бризки можуть не долітати до поверхні стелі і падати на підлогу, а при занадто малому можуть утворюватися патьоки.

    Роботу з фарбопультом можна поєднати з роботою пензлем. Перший шар побілки наносять побелочной пензлем, добре розтушовуючи розчин. Потім, коли перший шар трохи схопиться, наносять другий, але вже фарбопультом.

    Не завжди виходить рівно нанести побілку з першого разу, особливо якщо за справу береться новачок. У такому разі слід нанести другий шар розчину.

    Перед його нанесенням необхідно дати висохнути першого шару. Другий шар повинен бути дуже тонким, потрібно лише злегка покрити поверхню.

    При нанесенні побілки рекомендується постійно слідкувати за якістю роботи, оглядаючи вже побілену поверхню. Якщо під час огляду виявляються які-небудь недоліки, то їх відразу ж треба усунути.

    Аналоги фарбопульта для побілки КРДП-4:

    фарбопульта для побілки КРДП-3

    фарбопульта для побілки КРДП-2

    фарбопульта для побілки КРДП-1

    фарбопульта для побілки СО-20В

    фарбопульта для побілки ЗІ-20Б

    фарбопульта для побілки КРП