Фарбопульт для побілки КРДП -5

 

Фарбопульт для побілки КРДП -5 призначений для забарвлення поверхонь методом безповітряного розпилення водоемульсійними, водо-крейдовими, водо-вапняними малярськими складами щільністю до 1.3 х 103 кг/м3 при виконанні малярних робіт.

Ручним пульверизатором КРДП -5 можна розпорошувати вогнезахисні, дезінфікуючі, змочувальні, клейові, миючі та інші розчини в промисловості, будівництві, сільському господарстві і побуті, в тому числі фарбопульт КРДП-5 може застосовуватися для обприскування плодових дерев, чагарників і овочевих культур.

Технічні характеристики ручного фарбопульта для побілки КРДП-5 дозволяють легко і швидко обробляти поверхні великої площі. Без будівельних лісів і сходів можливе нанесення на висоту до 4 метрів і за 1 годину обробити до 250 м2. поверхні. При цьому Ви не втомитеся, бо будете натискати на рукоятку фарбопульта вниз з зусиллям тільки 15 кг і всього 20 разів на хвилину. при роботі фарбопульта Вам не потрібно постійно натискати на курок, краскопульт оснащений легким у роботі кульовим краном, завдяки якому ви можете встановити необхідний витрата матеріалу факел розпилу.

 

Основні переваги фарбопульта для побілки КРДП-5 перед аналогами:

- компактність і мала вага (до 3 кг менше);

- простота обслуговування (не потрібне обслуговування всмоктуючого і нагнітального клапанів);

- твердосплавне розпилювальне сопло;

Краскопульт для побілки КРДП-5 буде вірно служити Вам довгі роки. Краскопульт комплектується комплектом приладдя: прозорими, легкими поліхлорвініловими армованими рукавами і вудкою, а також комплектом запасних частин.

Використання пульверизатора КРДП-5 допоможе Вам підвищити якість виконуваних робіт, зменшити вартість обробки квадратного метра за рахунок скорочення трудових і матеріальних витрат.

Характеристики фарбопульта для побілки КРДП-5

Витрата фарбопульта на воді, л/хв 1,4
Робоче фарбопульта тиск, мПа 0,5
Продуктивність фарбопульта, м2/годину 250
Маса фарбопульта, кг, не більше 6
Габаритні розміри фарбопульта (довжина/ширина/висота), мм 290\130\610
Рукав фарбопульта, всмоктуючий DхL, мм х м 9х1,5
Рукав напірний DxL , мм х м 6х5