Трамбівки пневматичні

Трамбівка пневматична призначена для робіт у ливарному виробництві по пошаровому ущільнення формувальних сумішей.

Також пневмотрамбовки застосовуються для ущільнення ґрунту на будівництві та на ремонтно-дорожній справі, де неможливе застосування громіздких трамбуючих і укладывающих машин.

Трамбівки пневматичні бувають двох видів: підлогові і верстачные. Принцип дії даних видів пневмотрамбовок багато в чому аналогічний, але головна відмінність між ними полягає у розмірі оброблюваних деталей. Так, верстачные трамбівки пневматичні використовуються для ущільнення форм при литті невеликих деталей. А трамбівки пневматичні підлогового типу використовуються для ущільнення суміші на основі піску для лиття великих заготовок.

Крім цього, трамбівки пневматичні розрізняються за такими технічними характеристиками як: енергія удару, частота удару, витрата повітря, діаметр поршня, хід поршня, діаметр башмака, габаритні розміри, діаметр воздухопроводящего шланга, маса і т. д.

Показник «енергія удару» пневматичної трамбування вважається одним з основних параметрів ефективності ущільнення піщаних сумішей і показує приблизну глибину, на яку дана пневматична трамбування може ущільнити формувальну суміш. Характеристика частота удару» пневматичної трамбування вважається показником продуктивності при ущільненні.

Трамбівки пневматичні

Трамбівки пневматичні ІП-4503, ПТ-4, ПТ-6, ПТ-9
 
 Найменування Ф башмака,
мм
Частота,
Гц
Маса,
кг
Рас. вооз.,
м3/хв
Ен. удару,
Дж
Довжина,
мм
Трамбівка пневматична ІП-4503  70 12  10,5   11  28 1185 
Трамбівка пневматична ПТ-4  20 15  10  2,5  600 
Трамбівка пневматична ПТ-6  25  14 13  950 
Трамбівка пневматична ПТ-9  32 10  9,5  15  20  1440